menu

piątek, 28 czerwca 2013

LODY NA PATYKU


W Warszawie, mieście przepełnionym wyjątkowymi miejscami, trafiłam do kawiarni Om nom nom/ cuda na patyku. Mamy trochę sentyment do tego miasta, rok temu wszystko było dla nas nowe. Powoli odkrywałyśmy miejsca z naszej listy, odkrywałyśmy je z wielką fascynacją i ciekawością dla nowych smaków i inspiracji.

W menu widnieje kawa klasyczna i mrożona, shake, lemoniada, jogurty mrożone, smaczne ciastka i ciasta, a przede wszystkim te najważniejsze - lody! Już przy samym wejściu moją uwagę zwróciła lodówka zapełniona zmrożonymi smakołykami o przeróżnych kształtach. Uwielbiam ciasta, dlatego bez wahania zamówiłam loda o smaku ciasteczkowym. Kupne lody nie umywają się do tych, które znajdziecie w tej kawiarni. Smakołyki przygotowywane są codziennie ze świeżych produktów, dlatego mają wyjątkowy smak. Polecam także spróbowanie sorbetów.


Oprócz lodów, przygotowywane są "Cuda na patyku", czyli ciastka, lizaki oraz czekoladowe brownie. Spodobał mi się ten pomysł, ponieważ kawiarnia docelowo miała sprzedawać lody, ale alternatywą okazały się łakocie na patyku. I tym sposobem wizerunek i koncepcja kawiarni została nienaruszona.


Polecam to miejsce szczególnie na ciepłe, wręcz upalne dni nadchodzącego lata.


Sprawdź to:

Lody na patyku
Lipowa 7A, Warszawa
facebook

3 komentarze:

 1. Fajny wpis! :)

  Tylko mała poprawka - lokal nazywa się "Om Nom Nom / Cuda na patyku" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za informacje! Zmyliła nas nazwa na facebooku, gdzie znalazłyśmy te cudowne lody!:)

   Usuń
 2. Nie ma sprawy. Lokal kiedyś tak się nazywał, ale musiał zmienić nazwę- teraz to oddzielne byty. W każdym razie miło, że wpadłyście i zapraszamy ponownie :)

  OdpowiedzUsuń